Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno mláďátka

Ahoj.. prosimtě chtěla jsem se zeptat... mám asi 10 let staré želvičky a napadlo mě jeslti by nemohli mít malý:-)... ale absolutně newim jak na to...:-(

Tak mohli samozřejmě, pokud máš pár :-D Dvě samice nebo dva samci to nezvládnou. :-D Jinak při dodržení základních potřeb, by to neměl být problém. Důležité je,aby byly želvy zimované. Bez toho je šance mizivá. Ale já mám zkušenost jenom se suchozemskýma,tak nevím jestli to vodní nemají složitější.Nerada bych se pouštěla do něčeho s čím nemám vlastní zkušenost :-/