Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zverimexy

ahoj,dnes jsem byla v Mladé Boleslavi a neodpustila jsem se navštívit zverimex.Nejdříve jsem byla v OC Olympia...zde mě rozčílil pohled na dlouhokrčku,která byla v akváriu o velikosti asi 25x15x20...chudák malá se tam skoro nemohla hýbat...posléze jsem jela do OC Bondy,kde mě dokázali rozčílit ještě víc...Mají zde štěňata jorkšíra a kokra,které jsou zavřené v klecích.Musí ležet ve svých vlastních výkalech,protože je zde ani snad nevenčí.Zdá se mi hnusné prodávat psy za těchto podmínek a ve zverimexu.Vím,že je zverimex "přestupní stanice" k novému domovu,ale pes není křeček...Máte také špatné zkušenosti se zverimexy?Občas mi je opravdu do breku:.(3-[

Tak jsem byl vcera omrknout Pet center na cernaku a odjel jsem akorat na*ranej... hned uvodni terarko u vchodu obsahovalo 1,4 jemenaku, samec relativne peknej, jedna samice gravidni, jedna lezla se zavrenejma ocima po dne terarka, jedna vypadala relativne v cajku a posledni byla tesne pred smrti- uplne sediva, zapadly,zavreny oci, deformovana celist co pripominala spis zobak a sedela schovana v kapse na nakou rostlinu. Na dne miska s nechutnym mixem nejruznejsiho ovoce, moucnaku a plisne.
Po upozorneni obsluhy, mi bylo receno ze maj ted malo lidi a nemaji na to cas, ale ze tu misku s plisni vyhodej.
Dneska jsem tam byl zas, situace stejna, miska jeste plesnivejsi, uz byli mrtvi i ty cervi, gravidni samice vykladena, oci zapadly, zavreny.. po dne porad chodila ta samice se zavrenejma ocima a ta s tim zobakem vypadala jeste hur nez vcera..
a cena za takovyho vymazlenyho jemenaka 2399kc... to bych blil
Ani jsem nesel dovnitr
[http://tera.poradna.net/file/view/11099-1-jpg]
[http://tera.poradna.net/file/view/11100-2-jpg]
[http://tera.poradna.net/file/view/11101-3-jpg]

Za zminku jeste stoji zajimavym zpusobem reseny chybejici vetrani nebo cast sklenenyho stropu kusem kartonu..nejakej cas uz to tam asi slouzi:) Tusim ze tam driv bejval nejakej scink nebo tak neco, ted to bylo opusteny:D
[http://tera.poradna.net/file/view/11102-4-jpg]