Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 40x30x30 - jaké zvíře tam umístit

Dobrý den tak mě tu zase máte, vím že tenhle dotaz bude zkušené teráristy určite rvát za srdce ale nemuhu si pomoct. Mám k dispozici terárium o rozměrech 40x30x30(dxsxv) a vůbec nevím co tam mám umístit, musí to být vcelku nenáročné. Představoval bych si něco z říše plazů :-) . Dejte mi tip a ja se porozhlédnu o podmínkách chovu.
Předem děkuji a doufam že se Vám zkušeným moc nezježili vlasy. ;-)

Jakejkoliv malej zemní gekon, dospělí pavouci, nějaké žáby a mal po skle lezouci druhy gekonů, malé druhy anolisů - takovéhle dotazy, prosím, už nedávej. Snda sám něco umíš, pokud jsi se dal na plazy? A pokud něco umíš, tak už víš základy a to co jsem tu naspal jsesš schopen si najít... VH