Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem útěk želvy

Mamka mi jednou vyprávěla,jak její kolega měl želvu.Bylo to takhle:
Toho kolegy dcera chtěla strašně moc želvu.Zavolal tedy do jednoho zverimexu aby mu jednu želvu schovali.Tento zverimex se nacházel na druhé straně Prahy a tak radši dceru nechal doma,protože byla ještě malá(čekala na něj aspoň u zastávky autobusu).Dojel tedy do zverimexu a tam mu řekli,že jí kolegyně už prodala a nevěděla o tom.On jí říkal,že na něj dcera čeká na zastávce a že se bez želvy prostě nemůže vrátit.Nakonec mu dali kontakt na jiný zverimex kde tu želvu měli.Přijel tam a měli už tam připravenou želvu,ale měla díru v krunýři.Říkal si,že lepší než nic.Tak jí tedy vzal.Když jel domů tak si říkal:,,ta jí určitě nebude chtít´´.Přijel domů a tam už na něj čekala dcera a jeho manželka.Ukázal tu želvu dceři a myslel jak se jí nebude líbit a tak říkal:,,Víš,tuhle želvu asi někde neměli rádi a je ráda že jí máme mi....ale zato rychle běhá!Na chalupě jí postavili výběh,ale nebyl dobře zabezpečený a často utíkala.Když utekla na podruhé tak se ten mámin kolega naštval a jak tam měla tu díru tak jí tam dal medvědí boban a do něho dal praporek.Vždy když utekla tak jí podle toho praporu našli.Jak se bál,že se jí nebude líbit tak nemusel....jeho dcera tu želvu milovala.Je to hezký příběh a tak jsem se s vámi chtěl s ním podělit(doufám že je srozumitelný:-D)

Bylo by to hezké slohové cvičení, jen by to chtělo ještě nějaké ponaučení. Např.že přivazování za provrtaný marginální štítek je prasárna kterou dodnes praktikují Asiati a malá pražská holčička . Anebo, že láska ke zvířeti je krásná věc, ale želva spíš ocení vědomosti svého chovatele.

To jo,ale bylo to vtipné.Já bych toto neudělal.Když mi to mamka říkala tak jsem si při tom říkal jestli se mám smát nebo nadávat na toho kolegu.Nakonec jsem udělal obojí-smál jsem se ale přitom jsem nadával na něj;-)...Nyní je ta holčička ženou a pracuje se zvířaty které jsou nějak postižené.