Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doba trávení

sorry jestli se ptám na úplnou hovadinu, ale jak dlouho může trávit 1m had dve myši? Můj žral před týdnem a od tý doby si dvakrát trochu ukadil ale furt je nafouklej

promin ale ja se nesmal tvemu hadovy ale tim ze ti muze pokadit koberec a tebe to trapi.me na tom ze ams nemocneho hada nic smesneho neprijde.Kdyz ti poradim at ho nechas proplazit at se vykadi tak te trapi koberec.Nemusis se hned rozcilovat jak uz tedy bylo ted napsano uz se to tady resilo odpovedi najdes tam;-)