Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Krmení krajty

Mám problém s krajtou. Startuje po kořisti, ale nestáhnesiho k sobě a pustího. Čím by to mohlo být. Trvá to už 3 měsíce, před tím měla pauzu . Před pauzou, ale žrala normálně , tak jednou měsíčně.
Dík za odpověď.
Zamykám, stačí jedno vlákno (halapremek)

Bych ti regiusky zakázal chovat, jinak se z nich ty lidi zblázněj :))
Podle mě si jen opět dává půst. A to že startuje se dá vysvětlit, že jí prostě přítomnost hlodavce jen prudí. Tohle dělá i naše ametystýna. Já bych byl v klidu ;-)