Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Guttata nemoc

Zdravím lidičky potřebuji radu mám samici guttata albín stáří 2 roky délka 110cm.Jedná jse o to že měla špatný svlek potrhaná svlečka neuplně svlíknutá vzal jsem ji a několik minut odmočoval ve vlážné vodě a sloupaval zbylé cáry kuže,potom jsem ji dál do terárka a nechal pár dní v klidu,po pár dnech jsem ji zkoušel nakrmit ale odmítala žrát to trvalo asi 14 dní tak jsem jí nakrmil dvěma vetšíma potkaníma holetama násilím,po dalších 14 dnech jse vše stále zhoršovalo ještě je tu jeden problém zvetšuje jse jí zadní část od ocasu a vůbec jse neviprazdnuje myslíte že by to mohl bít problém z trávením před tím špatným svlekem žrala normálně ale je pravda že trus měla spíše takový tekutý

Ahoj Redsnake ta guttata na kterou jsem se tady ptal není moje je mojeho kamaráda a boužel uhynula co jse týká těch korálovek tak byly v naprostém pořádku neříkám tím že jse to nemohlo stát ale zatím mi ještě tohle nikdo nenapsal.Myslím že svůj chov mám naprosto bez vnitřních i vnějších parazitu pravidelné svleky,krmení,chování a odchovy zcela bez problému.Samotného by mě zajímala možná příčina těch korálovek na icq mi od tebe nepřišlo nic je možné že máš špatné číslo ozvy jse a probereme to 414-901-325