Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pár otázek

Zdrafímm!!Prosím o zodpovězení pár otázeček
1)Dostal sem 3 Achatiny(teda ve hrozném stavu:-/:-/)A 2 stále nevylezají z ulity...Nevíte co stím??Terárium rosím ráno a večer na stěny a ulity....
2)Dáe vlastním P.Cocincinus 0,1 a chtěl by jse zeptat jestli vydrží 2 dny bez jídla??Musím totiž odjet a tak není kdo by ji krmi šváby
Děkuji za každou odpoveď...

Ahojky nejsem tedy žádný odborník, ale myslím, že agama ty dva dny vydrží v pohodě. jen ji nakrm a zajisti čistou vodu. s těmi Achatinami nevím. Taky jsem si před pár dny dvě koupila a dneska byly celý den zalezlé. Je možné, že to je nízkou teplotou? Máme doma oproti venku dost chladno.