Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pozadí pro leguána

Mám doma právě dostavěné terarium pro leguána zeleneho a jelikož ta dřevěná pixla zabírá polovinu obývací stěny,chtěla bych ji nějak zkrášlit. Našla jsem si snad veškeré dostupné informace o pozadí terárií, ale ja sama jsem ještě zádné nedělala a nechce se mi na tak velké ploše experimentovat. Popravdě řečeno ze všech těch informací nejsem moc moudrá.Může mi prosím někdo poradit z vlastní zkšenosti? Vím co dokážou jeho drápky, ale ani mu nechci udělat hladky povrch aby po tom nemohl lézt.

Vzhledem k tomu ze ti nidko neopovedel zatim, tak napisu svuj nazor.
:-Dco bych ja doporucil tak z polystyrenu ne rozdrapal byt to atd..z montazni peny by to mozna slo .do toho se nalepi kameny pak nejake kaminky a nakonec se na to hodi pisek,ale neni to tak lehke jak se zda.(to jsem se dozvedel zde) nedavno jsem videl terarium z cementu a do nej byla zasazena kura ze stromu coz se mi libilo jen to bude asi tezke na prenaseni atd...sama musis zvazit co je pro nej nejvhodnejsi

ahoj,takže,bylo to úplně jednoduché,ale strašně zdlouhavé..na stěny jsem si koupil 2cm.polystyrenové desky,oblepil jsem jimy zed kvuli izolaci a nechal zaschnout.lepil jsem to normálně lepidlem na dlaždičky.Když to bylo suché(druhý den)tak jsem na to zednickou lžící natáhl vrstvu toho lepidla a znova nechal zaschnout.mezitím,než to schlo jsem si z toho polystyrenu(1-4cm síla desky)vyřezával různé tvary do podoby kamene,které jsem pak lepil různě k sobě,ale i na sebe tak,aby to vytvořilo skálu.Když jsem měl tuhle práci hotovou,tak jsem si rozdělal zase lepidlo,ale hodně řidké a štětcem jsem to normálně natřel,aby to všude zateklo.Druhý den už jsem si lepidlo rozdělal tak akorát a špachtlí jsem ho nanášel na polystyren..to vlastně zakrylo veškerou bílou barvu polystyrenu a tím vznikla stěna vypadající trošku jako skála;-) škoda,že nejsi z mostecka,mohl bych pomoct s přítelkyní;-) ted mě vlastně tak napadá,že ho v létě budu stavět taky pro dědovo leguana,takže se už na to těším:-) tak snad jsem trošku poradil a kdyby si potřebovala poradit s nějakou konkrétní otázkou,dej vědět;-)