Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PMB

Zdravím, chtěl bych se zeptat jakou cenu má asi dospělej Python molurus bivittatus 100%heteroalbino..
Budu prodávat a nějak už nejsem s cenami v obraze:-)
Díky za odpověd...

Vidim to podobně jako Krokodýl. Před časem tu bylo něco jako inzerát, že se někdo potřebuje rychle zbavit větší tmavky a chtěl jí tu prodat. Nabídli jsme se, že si jí zadarmo vezmem, ale ani ve snu by nás nenapadlo za ní platit. Jestliže se někdo chce rychle zbavit nechtěnýho hada a má problém, my jsme mu řešení problému nabídli a už to by měl uvítat. Jestliže za to chce peníze, je to nestoudnost a nebo vychcanost. Když se svý tmavky nepotřebuješ zbavit urgentně a neřešíš tím žádnou životní situaci, pak bych neuváděla cenu a nechala bych to na nabídce. Koneckonců kdekdo si pořizuje malou tmavku a pak ho naprosto nepochopitelně zaskočí její velikost a tak je myslím spíš převis nabídky než poptávky.

pak bych neuváděla cenu

Naopak se snažím cenu udávat všude, na inzerát, kde není uvedena cena nebo je psáno "cena dohodou" bych nikdy neodpověděl. Cena dohodou, je dle mého jakákoli cena, na které se shodne prodejce s kupujícím a minimálně prodávající má představu o tom, na kolik si zvířete cení, tak není důvod to nenapsat. Není problém připojit dovětek např. možná sleva, atd. Ušetří to tak spoustu času na posílání mailů, či peněz za hovory, které jsou často zbytečné;-).