Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto nemohu se rozhodnout

Dobrý den!Pořád se nemohu rozhodnou,jakého hada dát do terária o délce 70cm výšce 50cm a šířce 50cm.Už mám nějaké zkušenosti z chovem hadů tak můžete psát i hady z vyšší náročností.Když by jste mi napsali tip tak prosím ještě něco bližšího k tomu konkrétnímu druhu.Děkuji za každé rady a reakce;-).

To by mě zajímalo co od nás očekáváš jinýho, než co najdeš v každý knížce o chovu hadů - název, popis chovu, velikost terária, nároky.... Proč se ptáš nás? Mám to brát jako tvojí lenost nebo snad .... Tohle zneužívání dobrý vůle pár lidí radit je fakt zajímavý. Místo aby se lidi trochu snažili, prostě natáhnou ruku a očekávaj. Paráda. Asi to budu muset taky vyzkoušet. Třeba na tom něco je ať už to vypadá sebepitomějc.:-|

Mezi čím se nemůžeš rozhodnout?To si myslím je důležité vědět.Jaký druhy by jsi mohl chovat,aby se cítili dobře.Do terária 70x50x50 můžeš dát od malých zmiji a užovek,přes menší krajty a hroznýšky,po většinu korálovek.Takže by bylo dobré vědět alespon přibližně co chceš.;-)