Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoooc - útěk cvrčka

Utekl my cvrcek a nemuzu ho chytit. je nejaky zpusob na ktery ho jednoduse nalakat? protoze uz 14 dni me celou noc pekne cvrkoli :( diky moc za pomoc
[mod]Změna předmětu, původně: pomoooc - Příště prosím specifikuj předmět! VH (VH)[/mod]

tak já útěky jednotlivejch cvrčků neřešim..... teda pokud to nevyřešim než někam zaleze bačkorou... jakmile zaleze, tak ho nechám bejt.... v lepším případě začne večer cvrkat, tak si ho bačkora najde... v horšim případě, když necvrká, tak doufám, že to nebyla březí samička.
většinou se pak někde během dvou až třech dnů ale po baráku ozve jekot, takže vim, kam se cvrček až dostal.... a následuje původní plán - bačkora