Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Korálovka sedlatá

Ahoj lidičky . Mám dotaz kupoval jsem si Korálovku a mám jí asi mesic a pořád byla ok ale teď najednou mi začala ztrácet barvu. je to jako kdyby se válela ve vápně prostě začala bělat. a to se mi před 14 dny svlékla bez jakých koliv problémů a žere taky jak má 1x týdně. díky moc zdravím milovníky tera

tenhle dotaz nemyslis vazne?Kdyby jsi byl milovnik teraristiky, tak vis, ze ted zacne postupne mizet, ztraceni barvy je prvni priznak, pak zpruhledni az zmizi uplne....Je to takovy reklamni trik zverimexu, pac si pak musis zajit koupit novou a oni na tom vydelaji:.(

Redsnake tím chtěl určitě říct, že je katastrofa, když si někdo pořídí zvíře o kterém ví houbelec. Tvůj případ čoveče. Nezlob se na něj, protože je to opravdu síla, když nemáš tucha, jak vypadá zakalení před svlekem, když už máš to zvíře doma. Buď klidnej, bude se svlékat. Trochu víc ji ros. A trochu víc prostuduj,co máš doma. Hodně štěstí přeju.

ahoj ZUZo. ta korálovka je stará 2 měsíce. nevim jesli je to substrátem mám tam kokosovou drt rašelinu a nejaký kameny všechno je to steril.:-/jo a jak sem říkal svlékala se pred 14 dny. teplota 24 stupňů a vlhkost 75-90 pohyblivě.a jinak děkuji za rady ale vtipky nejsou na mistě. jinak mam informace o chovu jake potřebuju a stale se učím nové a nové. :beer: