Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tityus falconensis

cawec...prosim vas nemohl by mi nekdo poradit s chovem stira Tityus falconensis?koupil sem si ho na burze a ubec se nemuzu nikde o nem nic docist...kdyby ste nekdo mel zkusenosti tak mi je pls reknete..diky moc..mejte se:beer:

nemáš knížku od pana Kovaříka?tam se dozvíš aspoň základní info,jak chovat rod Tytius.
základní informace,co sem vyčet:je z Venezuely,pralesní druh-->dobrá vyšší vlhkost a teplota,společenský druh,těžko říct,zda je toxicky významný,však zkus a pak poreferuj;-)

je asi z importu že?neptal ses prodavajícího,jak ho chovat?jak je velký a starý?zkus ho vyfotit:-)

Tak jen doplním Vavrese.... Stran té jedovatosti... Tityus bahiensis a Tityus serrulatus, jeho brazilští příbuzní se řadí mezi nejjedovatější druhy. Neznamená to, že je stejně nebezpečný, ale stejně bych udělal veškerá opatření jak proti úniku tak proti sebemenší možnosti bodnutí, neriskoval bych... Jinak o ně mám též zájem, takže až se rozmnoží:-D. Jinak ¨Pochlubte se - štíři II¨ už čeká na tvůj příspěvek:-)

JJ souhlasím s chroustalem, ten chov bude obdobný jako u ostatních pralesních společenských druhů.
A chroustal měl dobrou připomínku s tím příspěvkem, upaluj dát fotky na Pochlubte se - štíři 2.
Jinak předpokládám že je máš od Ondry Řeháka že?? Je to jediný člověk o kterém vím že je má. Ale jestli máš jiný zdroj, tak povidej!! Já bych je chtěl taky, ale moc nechci mladé, spíš semiadulty až subadulty.