Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vejce

Mám koralovku již dva roky,je v terariu společně s uzovkou červenou a nyní nechává v terariu kozovita vejce a já nevím a s nimi když je bez samce tak jak to že má vejce.Poradí mi prosím někdo?

V prípade že guttata je samec, tak mohlo príst k medzidruhovému páreniu a v prípade uspešnej inkubácie ti vzniknu mládatá ,,sinacorn" :-)
U plazov je bežné že samice kladu vajcia aj bez prítomnosti samca,v takom prípade treba dat pozor aby samica vykládla všetky vajcia,ak by došlo k zadržaniu znášky hrozí uhyn.
Kolko tych vajec nakládla ?