Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno žabka pro mamku

Zdravím na teraporadně:-) plánuju koupit mámince na nározky žabku strašně je miluje, ale radši jsme ji dřív nekupovali. Jelikož já chovám spíš potkany tak o žábách vim prdlačku. Tak by mě zajímalo pár věcí: jaké by bylo vhodné prostředí? třeba voda, kameny, mech a tak. akvárko to je jasné. musí se to prostředí zahřívat? a co vlhkost? něaké světlo? třeba žárovka? a co potrava? červi? cvrčky? a co něaká suchá potrava? díky za odpovědi:-)

sokana zelenýho neseženeš-myslim ,že je u nás chráněný...zelenejch žabek je na trhu celkem dost..rosnička karolínská,kuňka východní,rosnice sinná..zkus projet obrázky na netu..která by se mamce líbila a pak sháněj informace ..určitě ti tu někdo poradí

Nejmíň náročný pro tebe budou ty kuňky víchodní,sou pěkně zelený s flekama a hlavně se snadno množí a sou levný...Myslím že ti je klidně někdo pošle,nejsou z cukru jako rosničky a když je zabalí do rašeliníku aby se nemohly pomlátit,nic jim nehrozí. i je mívaj ve zveráčích občas,ale od chovatele tě to vijde levnějc. Hlavně si nejdřív o nich něco pročti...