Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Salmon

Ahoj všem.

Uvažuji o zakoupení salmona a proto bych se chtěl zeptat, jaké velikosti v dospělosti zhruba dorůstá (samec * samice), v porovnání třeba s B.c.i. Hog.

Děkuji všem za odpovědi.

Salmoni jsou mixaci a je to barevna forma. V prumeru tak kolem 2m. Taky cena je kolem 9-10.000,- za mladata, ovsem u spickovych zvirat, nebo tzv. red salmounu je to mnohem vice. Mam doma Hogace a dospela samice ma 170cm a samec 140cm.:puff: