Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ma cenu jit k veterinari?

Mam takovy maly dotaz. Mam asi 8 mesicni zelvu vodni - zlutolici. Je uplne v poradku, zere, uz se prestala bat a leze i na ostruvek. Plave i kdyz se jeste nekdy schovava. Kdyz jsem si ji koupila byla nemocna a tak sem byla u veterinare. TO ji byl asi mesic. Pichnul ji injekci a vse bylo ok. Ted je to tak 5 mesicu. Je v poradku, jenze jak ji vidim kazdy den tak mi prijde ze neroste. Asi roste - zere je to jen divnje pocit. A stejne bych se chtela uklidnit ze je v poradku...Myslite ze stoji za to jit na preventivni prohlidku s zelvou ktera se mi vejde do dlane? A nebo to je blbost? A jit jit az opravdu neco bude..az nebude zrat,plavat...?
diky za odpoved

asi mas pravdu, byl to jen dotaz. MAm psa a s nim se na preventivni prohlidky chodi..ale to je asi neco jineho:-D sem pako, jen jsem chtela vedet nazor ostatnich, jestli vy ostatni berete zelvy na preventivni prohlidky..? tot vse:))