Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dekorace do zelvaria??

mam jen takovy maly dotaz. Nemate nejaky napad jak trochu zlepsit vzhled teraria pro vodni zelvu? Mam namysli dekoraci. Suchozemske zelvy maj same ukryty, nekteri plazy vodopady, chtela bych nakou takovou kravinu ktera by trochu zelvarium ozivila domu.. kytky zelva zere a plastovy plovouci kytky nejsou nic moc...nemate nekdo nejaky napad?
diky:))

já mám v želváriu 2 břidlicové kameny,jeden nad vodou jako souš, pak plovoucí umělé kytky a takový jako by most ze dřeva, pod který se schovávaj...Želvy mám ještě malé,takže jim to zatím stačí, s větším želváriem budu zařizovat i trochu zajímavější prostředí. Želvy by měly mít nějaké úkryty, což dobře zařizují i umělé kytky.