Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde kupujete potkany??

zdravím všechny, mám už trochu větší hroznýšku (160 cm), která žere už větší potkany, ale ve zverimexech je mají téměř vždy hodně malí. chci se zeptat, kde nakupujete vy pro své hady?? muzete mi něco nekde poradit?? i třeba nějaký soukromý odchov potkanů cokoli kde seženu většího potkana..bydlim v praze děkuju moooc mejte se

V Praze znám dvě poměrně velké prodejny, jedna je MIGA zde provozovna.php a u druhé nevím web, jen bych mohl zjistit adresu, jelikož tam dříve jezdíval otec, ale je někde až za Butovicema. Jinak ještě asi nejdražší prodejny, ale celkem dost rozmístěné, jsou ty Pet centra v nákupních střediscích.
Nebo pak způsob jak to dělá muj kamarád je, že si kupuje velké potkany na burzách, tam prý docela jsou. A pokud ne, tak ty chovatelé přes myši je skoro vždy chovají taky, ale neberou je na burzy, tak mu tam vezmou jenom jeden kousek pro něj po domluvě.
Lze i na ifauně sehnat přes inzerci chovatele z Prahy.