Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá a Leguán zelený dohromady ??

Zdravím,mám takový dotaz....můžu nechat Leguána a Agamu spolu běhat po pokoji....já je pouštím každýho zvlášt...Mohl by sem je pouštět dohromady ?? napadlo mě to od té chvíle,když sem někdo (MadMike nebo knoxville) vkládal fotku kde byla Agamu a Leguán dohromady na procházce :).Leguán je 1 rok starý,ale Agama je už dospělá..ale jinak sou stejně velcí....co myslíte ??
p.s Nevěděl jsem jesi mám dát Kategorii Agama vousatá,nebo Leguán zelený :-D

Já bych je zase tolik neodsuzoval, máme doma leguána i agamu vousatou a jsou ve stejném věku. Jsou spolu i v jednom teráriu 150x130x100 (v,š,h) a nemají spolu problém, často po sobě lezou ale nikdy senám nestalo aby se na sebe ani špatně podívali, spinkají vedle sebe a i když má každý svoji lampu tak se oba vyhřívají téměř vždy na stejné. Ale jak říkám, u nás jsou stejně staří a jsou to ještě prckové...Kdo ví jak to bude...