Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bitis Arietans

Zdravím
mam takovej problem z mim triletym samce porad mi leze po prednim skle uz to na nem pozoruju delsi dobu a porad sem neprisel na jakoukoliv pricinu vubec nevim cim to muze byt nebo proc to dela. Dela to ikdyz je nazranej, ukryty tam mam dva teplotu mezi 28-31stupni a dela to skoro meustale jestli s timhle mate nekdo zkusenosti nebo vite co s tim tak poradte.
dik.

Ano chovam ho spolecne z dvoletou samickou takze je to docela mozny...jinak se v terarku nezmenilo nic, jelikoz jsou z Ghany a¨jiz udavana teplota v terku je relativni tak si myslim ze teploutou to taky nebude. Nejblizsi soused je akorad Regiuska a podle me na to nema vliv.