Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se mezi sebou dorozumívají?

Dobrý den, rad bych se vas zeptal jestli nekdo nahodou ví sestli se hadi mazi sebou dorozumivaji aspon nejak trochu. Ja myslim ze jo, protoze prece vsichni tvorové na Zemi se prece nejak mezi sebou dorozumívají. Napadlo me ruzně rychlé kmitaní jazyka. pach se nemohou protože had zadny pach prece nemá. no leda kdyz na vas vypustí z kloaky sekret to je teda pekny zapach:-D. ale nevim jestli se to pocita. tak jestli nekdo zna odpoved nebo tak neco bližšího tak napište. Predem všm dekuji!:-)

No a to treba nevíte jak to hnusne zapachá kdyz vas treba posere anakonda žlutá či hroznyšovec kubansky a nebo treba nase užovka podplamata to je teprve vůně uplne vas natahuje. ale dosud nejhorši smrad byl ten kdyz se mi vyblil atrox to jsem ficel hodit šavli na wc. to se nedalo! a dekuji za odpoved na muj dotaz;-) klidne piste dalsí.