Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AkvaTera Trnava 8.6.2008

[banner.jpg]
Dňa 8.6.2008 (nedeľa) sa v priestoroch CVČ Kalokagatia Trnava uskutoční ďalšia akvaristicko-teraristická burza AkvaTera Trnava.
Vstup bude od 9:00-12:00 (predávajúci od 8:00).
Vzhľadom nato, že naposledy boli všetky stoly beznádejne vypredané, rozširujeme priestory o ďalšiu miestnosť a minimálne 8 ďalších stolov.
Keďže od nového roka platí nový zákon pojednávajúci aj o terarijných zvieratách predpokladáme, že sa aj na slovenských burzách začnú objavovať hlavne zvieratá „CITES B“. Aj vďaka tomu sa snáď postupne začnú aj naše burzy približovať pestrosťou ponúkaných zvierat akciám u našich susedov v Čechách.

Vstupné:
Predávajúci/1stôl - 100,-Sk
Deti do 6 rokov zdarma
Od 6 - 15 rokov - 20,- Sk
Študenti a dospelí - 40,-Sk

Akciu organizuje ZDRUŽENIE PRIATEĽOV HERPETOFAUNY.
Viac informácií a fotografie z poslednej akcie nájdete na att.plazyunas.com

No konečne aj niečo u nás v Trnave.:)):)):))ps:

Miesto konania: CVC Kalokagatia Trnava

Návštevníci: 9:00-13:00
Predávajúci: od 8:00

Budete môcť vidieť/kúpiť:
- hady, jaštery, korytnačky
- pavúky, šváby a hmyz
- akváriové rybičky
- chovateľské potreby
- prezentáciu plazov žijúcich na Slovensku a veľa iného

8. júna 2008 (nedeľa)
od 9:00-12:00 (predávajúci od 8:00)
sa v priestoroch

CVC Kalokagatia Trnava

uskutoční ďalšia akvaristicko-teraristická burza

AkvaTera Trnava.

Akciu organizuje

ZDRUŽENIE PRIATEĽOV HERPETOFAUNY

Vstupné:
Deti do 6 rokov zdarma
Od 6 - 15 rokov - 20,- Sk
Študenti a dospelí - 40,-Sk

Fotky z predchádzajúcej akcie

Kedy to vlastne končí:?: