Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 gekončíci

Ahoj chci se zeptat mam gekončíka.A chtel bych k němu jeste jednoho mohl bychsi ho přikoupit nebo ne.Na většině webových stránkách se píše že ne.Ale paní prodavačka mi rekla že by mohly být spolu a jeden pán taky tak ted nevím.

Hans,líbí se mi jak píšeš,je s tebou sranda,jsi mi sympatický,ale pepita se chci zastat..Chci se zeptat v kolika jsi jen začínal,jaké dotazy jsi měl,když jsi začínal?Ty jsi už sice za tím..už se nemusíš ptát na takové dotazy tak dej příležitost i ostatním.Pepito se začne bát na něco se ptát a tak může udělat nějakou kravinu a had se může třeba otrávit...Pepito ptej se furt a pokusím(e)se ti odpovědět...Hans...doufám,že jsem tě nějak neurazil-to by mě mrzelo páč jsi můj tady jeden z oblíbenců..:-D:-D

HoH tak to díky :-D;-). Dáme se dohromady a vytvoříme milující se dvojku :-D:-*:-p:-D:-D. Neurazil si mě není proč sa urážat :-D. Ale nešlo tu o to že se ptal. Ten dotaz byl docela i dobrý ale asi si nečetl co psal o 1. gekončíkovi v jiném vlákně jak ho ochočuje atd.
Btw - Pepito Ty akvárka ( mezi náma gekončík nemá co v akvárku dělat :-D ) pošli ratší někomu jinému soukromě ať náhodou neslyšíš třeba jen malinkou kritiku.;-)

:-DHele zas se tě jako nějak tak moc nezastávám,ale taky sem začínal a taky sem o tom věděl uplný houby!!:-DPodle mě je lepší aby ses zeptal než abys udělal nějakou tu chybičku ktérá by třeba toho gekona mohla přijít draho...;-)Co se týče toho lepení té misky tak bych koupíl novou a nic nelepil..:!:Jinak jaký máš na mysli akvárka??
Jinak tady máš můj e-mail : boxer20@seznam.cz (nejsem si jistý jestli ho mám v profilu..);-)