Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chlupy ve výkalech

Ahoj dnes se mi vykálela jedna E.guttata a měla v hovánku kousíčky chlupů od myši. Znamená to nějaký problém? Já si spíš myslím že užovce jsem dal vlastní chybou příliš velkou myš a ona to nedokázala strávit.
Znamená to nějaký problém?
děkuji za odpovědi od Vás odborníků :)):-)

Srst, zuby a kůstky jsou normální. Spíš se divím, že jsi si toho nevšiml už dřív. Bobek mojí guttky je vždycky tvořenej z velký části srstí. Dlouhý hmatový vousky potkanů taky nestráví a kolikrát najdu miniaturní stoličku nebo kostičku.