Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Natrix Vittata

Čauky...mám jenom takovej menší dotaz na tuhle natrixku,nikde nic nemůžu najít ani v knížce jsem o ní nic nenašel...Akorát se prý dorůst cca 1 metr,ale jinak o ní nic nevím..Tak mě zajímalo jakou teplotu bych jí měl dopřát,vlkost a jak často ji asi krmit?!Jinak chováte je někdo?Substrát by se asi taky neměl moc převlhčovat že?Moc dík za odpovědi a vaše postřehy,budu vděčný za jakou koliv radu či připomínku...:-)díky..

jj díky za snahu,ale tam sem se už díval několikrát,ale o chovu tam jak si moc nepíšou a ceny mám zjíštěny,naposled ju měly na burze v Brně za nějakých cca 300kč kus...Ty s něma nemáš nějaký zkušenosti?Myslíš že se chovaj podobně jak třeba ostatní Natrixky?díky..