Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem genetická kalkulačka

Prosím o radu, kde bych mohla najít genetickou kalkulačku pro užovky červené. Nemůžu ji najít ani na Gooooooglu. Vím jen o jedné na www.cepelsnakes.wbs.cz (tyto stránky se mi líbí), jenže je v němčině a nevím jak na to. Věděli byste o nějaké české? Potřebuji zjistit co mi vyleze z vajíček (zrovna dneska mi spáchala snůšku):
sameček přírodní hetero na anery? ( rodiče: sameček amelano, samička anera hetero na amelano a anery), samička red oringe.
Děkuji za rady

Tak že samček je vlastne heteroSnow (teda hetAmelano aj hetAnery) samička RedOrange (či že Amelano) .Z tohoto spojenia ti vzniknu mládatá:
25% Amelano het Anery
25% normal het Snow
25% Amelano
25% normal het Amelano

Nie je však možné podla exteriéru rozlíšit ktoré Amelano su hetero na Anery a ktoré normal su het na Anery.
Tak že v praxi budeš hady označovat takto:
Amelano 50%het Anery

normal 100%hetAmelano/50%hetAnery