Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KARANTÉNA - technika, zařízení, vytapení ..............

Dorý den. Dovolil sem si založit vlákno s názvem KARANTÉNA. Hodne se toho píše jak v literatuře, tak i na webu o karanténě, ale více - méně jen všeobecně. Proto by mně zajímali vaše postřehy, nápady, vaše skušenosti, prax, .... atd. Fotky karanténních nádrží více napoví i s popisem. Snad sem to skomolil srozumitelně:puff:.

Meldaku:-D, kolik karantenujes jesterky a kolik hady, ......myslim dny. Prosim te cim desinfikujes ? A jeste, nevim, jestli mas i neco z odchytu, ...tak se taky zeptam, jstli prikryvas boxy pri karantene necim nepruhlednym, kvuli stresu....:i: