Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prava cast krunyre je vetsi...poradite?

mam maly dotaz, kter se tyka me 8 mesicni zelvicky. Je to vodni zlutolici zelva. VSechnoje s ni v poradku normalne zere,uz se dokonce prestava bat a vse vypada ze je v poradku. Problem je v tom ze sem si vsimla ze ma pravou cast krunyre vetsi nez levou. JE to opravdu miniaturni rozdil, clovek si ji musi podrzet cm od oka aby si toho vsimnul ale je to videt. JE to v poradku nepotrebuje vetrinare??
diky za vsechny odpovedi.;-)

Malé nerovnosti a asymetrie jsou úplně běžné. To by pak byla nuda, kdyby zástupci jednoho druhu vypadali stejně, jak přes kopírák :-).
V pořádku by to nebylo, kdyby se ten rozdíl začal s věkem ještě více prohlubovat, až by to nepůsobilo přirozeně.

P.S.: Lidské oko, pokud se nemýlím, dokáže ostřit až tak od 15 cm...