Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prosím o radu

Dobrý den,vlastním želvu zelenavou a potřebuji radu od zkušenějších chovatelů.Pohlaví želvy neznákm.Dnes se u mé želvičky objevil červeně zbarvený trus a absolutně netuším co mé želvičce je.Help me!!!!!!!!!!!!!!!

loading...

jestli se ji udelala krvava boule u kloaky - mohlo by pravdepodobne jit i o vyhrez kloaky (event. treba casti penisu pokud jde o samce). V tom pripade by nebylo na co cekat. Dulezite je vyklidit substrat, dat zelvu na vlhke ubrousky a objednat se u veterinare...fotka by nebyla na skodu. Podobne problemy se objevuji u parazitovanych zvirat nebo u jedincu se zacpou nebo mechanickym poskozenim zadni casti streva...