Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chování

ahoj, v terariu mam u zadní stěny polystiren,jako pozadí. Ale moje užovka za to pořád leze. Taky se snaží dostat vrchem ven (kvuli tomu mi už jednou utekla). Nevíte čím to je? (samec, 1,2m, krmeny minuly tyden ,terarko-26 stupnu,vyhrevni misto 31,vlhkost 50%,v noci pokojova teplota 19 stupnu)
Předem děkuji za odpovědi a rady.

jj souhlas, moji taky pořád šmejdí a hledají, kudy by utekli. Jak zblýskne pootevření terárka, hned vyjede ven. Dělaj mi to hlavně guttky. Mláďata mi zase lezou pod plastovou misku s vodou, čím menší prostor mají na schování, tím lepší. Když jim dám na výběr menší nebo větší úkryt, nacpou se raději jako sardinky do malého úkrytu, cítí se tam bezpečněji.

CAu lidi nevim cim to je moje uzovka je jak krtek proste se furt rejpe v zemi a kdyz ji chci vzit do ruky tak na me udela esicko tak ji necham byt cim to muze byt nevim dela to vzdicky kdyz neni nakramen to znamena krmmim ji v pondeli tak v 17 hodin 2 holaty a pak kdyz uz je tak sobota nedele uz na me utoci ? poradite nekdo diky moc :-):))