Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem útěk myši při krmení

Čau potřebuju pls rychle pomoc.Dnes odpoledne ,tak jsem začal krmit.Vše probíhalo jako normálně , ale když jsem tam hroznovi chtěl dát poslední myš(skákavku), tak mi vyklouzla a zalezla pod postel:.(.U postele mám už 4 pastičky a v každé má něco jiného...Pls poraďte nějakou fintu jak ji chytit.Díky:-/

No já ti poradím taky se mi to stalo, jestli má vysoký kbelík z kterého by nevyskočila tak si ho dej do toho pokoje do kyble dej ovoce mrkev piškoty atd. jo a bodu ona bude mít žízeň nebo ucítí potravu k tomu kyblíku dej nějakou lávku po které vyleze pak tam skočí a už nevyleze a ráno je tvoje mám to odzkoušené;-) zkus a uvydíš