Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bílý povlak na p.imperator

Zdravim. dnes sem byl u nas v Pribrami ve zmerimexu. Meli tam P.imperatora ktery mel na klepitku takovy bily povlak. Nevite nekdo co by to mohlo byt? vim ze bez fota to pujde tezko uhodnout. bylo mi ho celkem lito protoze sam mam tri tyhle nadherne tvorecky. pokud by slo o neco vazneho rad bych ho koupil, protoze pochybuji ze ho zverimex bude lecit.... predem diky za vase nazory

Upřímně, moc nechápu takové záchranářské pudy. Koupíš polomrtvé zvíře za předražený peníz, za pár dní ti uhyne a když jej náhodou půjdeš zpět "reklamovat", zjistíš, že místo jednoho imperatora tam už týrají 2 nové. Jediné zvíře, kterému tak pomůžeš je to za tím pultem;-).