Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terarko-pozadí

hoj chci se zeptat dodelal sem pozadi z montažni pěny pak sem akrylovym tmelem nalepil pisek musim jeste necim cele lakovat? nebo to tak muzu nechat jo a terako rosim tak jestli to nevadí diky

jen taková zajímavost: moji obsoletu jsem přemístil do nového terárka a zajímavé je, že většinu času tráví na zadní stěně. Má sice úkryt i přez to "spala" na zadní stěně. Sleze jen když chce něco prozkoumat. Možná se zdá v bezpečí před něčím co přijde ze země ...... má tam parádní rozhled :-D
Zvláštní

[http://img65.imageshack.us/img65/2426/dsc00423gx9.j pg]