Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárium

Zdravím všechny přiznívce,

všude možně na internetu vidím krásně vybavená terária. Nejvíce se mi líbi umělé liány, větve apod. Koukal jsem do různých zverimexů a prodejen chovatelských potřeb, ale nikde nic takového nemají. Kde bych to mohl sehnat? Máte nějaký tip?
Děkuji za odpověď.

nech ji dobře proschnout a pak je ideálka ji vystříkat na WAPce + přelití horkou vodou jak tu bylo psáno je taky dobrý, ale určitě vem do ruky rejžák a pěkně si tu větev vydrhni. Pak ji zase nech proschnout a mrkni, jestli z ní nepadaj piliny (od roztočů a různejch breberek). Jestli v ní budou nějací hmyzáci, tak já to vždycky přestříknu Frontlinem, ale není to zrovna levná sranda.