Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Brachypelma smithi

Ahoj, mám dotaz. Před třemi týdny měla moje smithka 6.svlek. Je možné že se už chystá na 7.svlek? Zase se zahrabala. Ale přijde mito celkem brzy, je to možné? Teplotu má mezi 28-30 stupni. Prosím o Váš názor, děkuji.

Neříkám, že to svlek být nemůže. Zahrabávání sklípkana je jejich přirozené chování ve velkém prostoru - nepíšeš nic o rozměrech terária. V teplém letním počasí se pavouci při dobrém krmení svlékají v kratších intervalech než po zbytek roku, ale ta teplota mi přijde vysoká. Pavouka dej na podlahu do stínu a časem uvidíš;-)