Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno chovatelé žab z Brna

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli by jste mi nemohli doporučit nějakoho chovatele žabek v Brně nebo je lepší je kupovat na burze? Rozhodně je nechci kupovat ve zverimexu!!!
Změna předmětu, původně: chovatelé - ach ty dotazy.... (GG)

Jestli se ti líbí rákosničky, tak moc hezký rákosničky Hyperolius puncticulatus prodává teď paní Trinhová z Liberce za 50Kč.Myslím, že bude mít na prodej i nějaký pralesničky.Kontakt: dendrobates@atlas.cz, 737547381.
Nějaký pralesničky k prodeji bude mít v současný době určitě i Pepa Němeček z Chocně, Kontakt: hakifi@seznam.cz, 777973936
Nějaký žabky najdeš i tady: www.goniatit.estranky.cz
Není to sice z Brna, ale mohlo by se ti to hodit;-)