Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odchovy surodencov B.c

Ja viem ze tu uz nieco podobne bolo pisane ale chcem sa spytat.Vcera na burze som kupil boa constrictor parik z jedneho vrhu...ale vtedy som netusil ze to moze bit problem.Chcem aby napisali ty ktori parili surodencov alebo ty ktory poznaju niekoho kto to spravil...co s toho vzniklo?,kolko sa priblizne dozili mladata?....?Pytam sa preto lebo neviem ci mam predat jedneho znych a kupit nepribuzneho.Budem vdacny za odpovede.

Jestli ty sourozence chcete chovat k páření což asi chcete tak že jsou sourozenci nevadí spíše vadí že budou vyrůstat spolu, hadí kteří spolu žijí se páří jen zřídka z toho důvodu že si na sebe nějak zvykli. Takže pokud se Vám spáří tak můžete být jen šťastný ale tomu moc nevěřím.