Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem domaci kočička

ahoj všem.mam takový menší problém.mám doma kočku,ven ji vodím sem tam.večer než usnu nebo ráno když vstávám mi škrábe na dveře od pokoje,když má nějakou příležitost tak uteče ven a pořád mnauká.Čím to je?jak ji mam pomoct?Potřebuje něco?::)
Změna kategorie, původně: Veterina a nemoci (carlos)

A k tvému dotazu, chodí po bytě a hledá něco??? Mohlo by taky jít o falešnou březost, což taky samo přejde, a to že ti škrábe na dveře je normální, kočky mají rádi volnost a nemaj rádi když je něco zavřenýho, to znám mamka má dvě peršanky, a těm jenom vadí že je prostě někde zavřeno, chtěj všechny dveře dokořán ;-)
PS: Doufám že ji nemáš v terárku, to by bylo jasný :-D:)):puff:

tak v terarku ji fakt nemam :-D mam ji volne puštěnou po bytě muže si chodit kam se ji zlibi, kromě koupelny a šatny tam ji fakt nepouštime ale to ji ani nevadi.spiš ten muj pokoj ji vadi no....ale když tatka po nočni spoi,musim mit zavřene,protože by jinak bylo světlo a začal by vřískat náš pták:-/

no jo , to se jí potom nediv ;-) Ona chce za tebou, tak jí tam zkuste udělat takový ty dvířka vyklápěcí, jestli víš co myslím, je to v každým americkým filmu kde maj psa, tak má ve dveřích tu vyklápěčku, přes tu bude moct dovnitř i ven a nebude muset mňoukat a škrábat ;-)