Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem venkovní výběh pro želvy- dá se koupit? poradte

chtěla bych se zepta na venlvovní výběh. Mám malou vodní želvu a ráda bych jí na chatě do něj umístila. problém je v tom, že žádný výběh nemám. Bach se přiznala moc vyrábět neumím a bojím se, že by mi želva utekla. Zajímalo by me jestli se takové výběhy prodávají. Nemyslím s vabavením uvnitř, to dokáži sehnat, včetně jezírka. Ale jestli by jste mi nemohli doporčit již sestrojenou venkovní ohrádku z které želva neuteče. POkud někod o nějaké takév vhodné ví , mohl by mi poradit? JInak mi nezbyde nic jiného než to vyrobit, což bude porod:-(:-(:-[:-[

jsem z prahy...ä nemohl bys mi aspon poradit jak zacit? mam obycejnou predstavu ze stlucu drevo, nahoru dampletivo a vymyslim ostruvek..jak sam vidis, je to dost ubohy...takze sem proto pisu jesltli nevíš o nějakém jiném řešení? a pokud máš venkovní výběh nemohl bys mi poslat fota?
díky:-)
Protože hledám inspiraci jak sestrojit venkovní výběh, tak mne napadlo aby se všichni pochlubili jak vypadá venkovní výběh pro jejich želvičky. Tak se tu snad někdo najde.:-)
Přidal jsem ti to sem ze zamčeného vlákna, aby se zbytečně netříštilo a nezdvojovalo stejné téma;-) - krokodýl (krokodýl)

Ahoj protoze vlakno "venkovní výběh pro želvy" ktere zalozila martina008 bylo zamceno, tak pisu sem. Sice to neni v "pochlubte se", ale chlubit byste se mohli :-)

Taky by me zajimalo jake mate kdo vybudovane vybehy. Tak pokud se nekdo bude chtit pochlubit, tak sem hodte fotecku.

diky