Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svlek u krajty královské

Cauky lidicky prosim Vas mam takovej dotaz..mam priblizne rocni krajtu kralovskou a nedavno se svlekla..ale nyni uz ma zase zakalene oci a takovou matnou barvu..vypada zase jako pred svlekem..delam neco spatne nebo je to normal??neni treba chyba ve zvlhcovani teraria??jak casto by se mel svlekat??dekuji za odpoved..
Změna kategorie, původně: Hadi (halapremek)
Změna předmětu, původně: krajta (halapremek)

Chtěl bychse zeptat, na kolik je svlek u regiusky individuální záležitostí. Mám ji měsíc, jsou jí 4 měsíce a mám ji měsíc a ještě se mi nesvlékala. Krmena je pravidelně 1x týdně malými myšmi. Co se týče terárka, tam je všechno optimální. Jde mi o to, kdy to mám asi tak čekat, resp. minimální a maxilní doba od posledního svleku. Děkuju

Svlek očekávej po zakalení - odkalení. :-) Je to individuální. Některé (dospělé) regiusky se nám svlékají i po 4 měsících, jiné v určitém období i každý měsíc. Mláďata se nám svlékali zhruba po 4-10 týdnech. ;-)