Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš královský - vyvrhnutí potravy

Dobrý den, prosím o radu. Před měsícem jsem dostala hroznýše královského - můj dlouholetý sen se splnil. Všechno bylo v pořádku. Krmení pravidelné, taktéž vyprazdňování. Tuto neděli dostal malou myš (Míša má 0,5m). Včera se jí zakalily oči a dnes je jako posypaná moukou, takže předpokládám, že se bude svlékat. Myš ovšem dnes vyvrhla už natrávenou. Je to normální??? Kdy bych jí tedy mohla nakrmit znovu?? Ihned po svlečení? Jak dlouhoo svlékání trvá? Děkuji za odpověď. Gamic

Teplatu měřím na druhé straně od žárovky nad kameny. Takže by tam mohlo být určitě víc.... Kdyby bylo tak kolem 30 stupňů přes den ( což nevím, jsem v práci), když jsou taková vedra, tak by to mohlo vadit? Svlékání jsem ještě neviděla a z toho vyvrhnutí myši mám celkem obavu. Snad bude OK. Díky za rady. Jsem začátečník, i když jsem už něco málo přečetla...

jak velke mas tera ?...nejlepsi by bylo kdyby nekde mel napr. 25 stupnu pod lampou 35 a nekde kde je nejaky ukryt tak 26-28 stupnu aby si mohl vybrat kde chce byt.jinak jak bylo uz receno cely svlek trva asi 2 tydny...nejdriv se had zakali a zhruba po tydnu se zas "odkali":D a pak by se mel do tydnu svlect.predpokladam ze ze zvysenou vlhkost mas ;-)