Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acanthoscurria geniculata - chov

Dobrý den mám pár otázek ohledně tohoto sklípkana.
Mám pro něj terárium 30x30x30
jak se má často krmit jednou týdně?
Je to moje terárium pro něj vhodné?
Kolik přibližně stojí?
A dá se od mládí určit pohlaví od zkušených chovatelů?
Ještě bych poprosil případně o nějaký odkaz. A není mi jasné někde v komentářích ke článku psal že nejsou tolik jedovaté asi jako smitky a v článku je uvedeno že je extrémně jedovatý. Tak teda nevím no :-/
Budu moc vděčný za rady, děkuji :-):-)

loading...

terarko je dostatecne, zalezi teda velikosti sklipkana, ale v dospelosti by stacit melo
cetnost krmeni zalezi na tom cim budes krmit a o jak velkeho sklipkana se jedna - ja mam jedince ve velikosti cca 3 cm v tele a davam ji jednoho crcka tydne primerene velikosti. Vetsinou se ridim velikosti zadecku, aby nebyla moc precpana. Cena za jedince v me velikosti - 150 Kč. Jinak bych rekla ze se radi mezi toxicky vyzamnejsi, ten muj se brani predevsim vykopavanim chloupku - naposled jsem pri stehovani do novyho terka dostala takovy zasah ze jsem z toho byla 3 dny olezla, coz u me neni moc obvykle
jo a pohlavi - zase zalezi na velikosti - mimina se tezko urcuji

Vím, že na odpověd je trochu pozdě, ale užitečné pro ostatní to bude...Terárko vysoké 40cm je až moc. A široké, také... Já mám terárko výška 30cm, šířka 35cm, hlouka 35cm. Toto je ideální velikost pro geniculatu, která má rozpětí nohou kolem 20cm. S tou výškou to nepřehánět, špatně spadne a šlus.... Stačí dát do terárka příčku a jsou z toho 2 terárka.