Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Můry a motýli (jak na chov lišaje smrtihlava)

Ahojte :-) zatím jsem si nevšiml, že by tu takové vlákno někdo založil tak to sem hupsnu :)nevím jak správně nazvat vlákno...snad by se dalo nazvat i Lišaj smrtihlav nebo chov můr a motýlů - pochlubte se ale momentálně jsem v koncích:-D Chtěl bych se zeptat jestl iněkdo nechováte, případně nevíte jak na chov lišaje smrtihlava ;-) ne netu jsem totiž našel kulové... a je to škoda protože je to opravdu překrásný tvoreček :-) tak kdyby někdo něco věděl, případně měl fota (i jiných motýlů) tak šup sem s nima;-) Díky :)
Změna předmětu, původně: Můry a motýli (Kráťa)

dnes byla ve městě na chodníku housenka, světlá růžová, hladká jen na zadku mela trn nevim určo jestli modrej tmavej, okolo byla jen suchá tráva nic moc, žádný listí a ze stromů jen lípa, dala sem ji na lípu ale furt padala dolů,jak mám poznat kam ji dát aby se jí nic nestalo???