Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krmení mrtvou myší

Ahoj,

cestou ze zverimexu mi chcipla mys na krmeni. Ted uz jinou u nas nesezenu a potrebuju odjet, takze neni mozny ji koupit zitra. Skrmili by jste tu mrtvou?
O to, ze by ji had nechtel se nebojim.

Dik

jelikož je ze zverimexu, tak bych se bála, zda nemohla chcípnout na něco, co by mohli uškodit i hadovi. ale pokud by chcípla nevím na přehřátí nebo tak, tak já bych ji asi zkrmila, teda, pokud už by moc nesmrděla..:-?:))