Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o několik rad....

Zdaravím!!Potřeboval bych prosím několik rad...Jelikož se chytstám malinko předělat chov...
1)Budu p.cocincinus předělávat terárko stači na to obyčejné lepidlo na sklo..?není jedované..?
2)Za vysvědčení bych si chtěl pořídil pár bezobratlých(tj.strašilky a achatiny)ale boužel už mi zbývá jen místo na skříni která je vedle okna.. nevadilo by to..?:-/
Děkuji:-)
Dronetom

Silikonove lepidlo je vhodne na lepenie akvárií a terárií,po vytvrdnutí a očistení lepených plôch nie je jedovaté,je nezávadné,ale pre tento druh jašterov treba rátat s velkým terkom,ak nemáš skusenosti s lepením,neviem,neviem