Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Černá Jěštěrka potřebuji pomoc

Dobrý den mám doma Černou ještěrku ale nevím co je to za druh myslím si že je to Ještěrka Obecná ale nesem si jistý.
Potřebuji pomoc jak se oni mám postarat.:.(
Je v Akvárku kde má trávu a misku s vodou zítra jdu vzít něaké mouchy ale vůbec nevím co dál.
POMŮŽETE MI PROSÍM PROSÍM, ZA JAKOUKOLI ODPOVĚD BUDU VDĚČNÝ.:-)
Děkuji.
PS: Hlavně podestýlku, a jak mám sehnat mouchy a podelstýlku v zimě?

"mám doma Černou ještěrku" znamená "chytil jsem ji venku, a teď ji mám doma"? Nebo sis ji někde koupil?
Za předpokladu že byla odchycena, půjde pravděpodobně o ještěrku živorodou, které občas mohou být melanické (černé). U j. obecné, zelené, nebo zední, je černé zbarvení daleko méně pravděpodobné.
Každopádně vypustit zpátky na původní místo nálezu.