Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem patří mrtvé zvíře pořád do Cites?

Čau, díval jsem se na zprávy a tam říkali že hrozí postih, kdyš si chcete dovézt (přez hranice) mušle od moře, korály, vycpané zvíře (ukazovali kobru) atd..... Říkali že kvuli tomu že patří do cites. Když zvíře zemře tak pořád patří do cites? Není to nějaké divné? Když by tu kobru někdo nevycpal tak někde stejně zhnije. Stejně je mrtvá ... nic horšího se jí stát nemůže. :-D Zdá se mě to jako pořádná blbost. Nebo jsem to špatně pochopil?

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=30.06.2008&238m=p &238p=TNOVINY&238v=140150

Když by tu kobru někdo nevycpal tak někde stejně zhnije. Stejně je mrtvá ... nic horšího se jí stát nemůže.

Ono jde spis o to, ze kdyby tu kobru nekdo cilene kvuli tomu nezabil, tak neni vycpana...:-(.

na tom něco bude, ale myslím že někdo to bude kupovat pořád ......... naše rodina jezdí na dovču (k moři) každý rok ... posledních 18let :-) .. většinou itálie, francie, chorvatsko, černá hora..... a pokaždé odtamtud něco vezeme. Nikdy nás na hranicích nestopli, že by nás prohledali.