Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvířata z Kamerunu (Cameroon)

ahoj, potreboval bych vedet, jestli je mozne, aby do CR behem 12ti hodin dorazila zvirata az z Kamerunu (stat v Africe.
Pisu si s chlapkemz Kamerunu, kterej pise, ze mi je posle a ze budou u me behem 12 hodin. Nechce se mi tomu verit. Sice se jedna o necitesova zvirata, ale nemuze to byt nejakej problem? Ma i zvirata citesova a pise ze k nim ma doklady..Docela by me zajimalo jake doklady a jestli tady u nas plati. Co myslite? A jak to bude na celnici? Prece to musi celnici rozbalit, ne? Nechavam si posilat baliky z Ameriky a vzdycky to rozbali, zkouknou a podle ceny platim clo. Z Afriky to asi nebude jine, ze? Co si to tom myslite?

az z Kamerunu (stat v Africe.

To je dobré vědět;-)

budou u me behem 12 hodin

Kurýrem ČD to po celé ČR běžně trvá 24.hod..... Jinak úmluva CITES platí po celém světě ve státech, které na ni přistoupily.
Co by to mělo být za extrabuřty, že bys byl ochoten tolik riskovat?

Oni sou tihle "obchodníci" prej pěkný šmejdi někdy. Se stalo že příjemce zaplatil a nic nepřišlo,nebo přišla uplně jiná zvířata,nebo,což se stává častěji, zvěři nezajisti vubec správný podmínky a pulka toho přijde ded.
Bejt tebou bych kontaktoval někoho kdo má s importama nějaký zušenosti...a pak nám dej vědět jak to dopadlo :)